WYSIWYG Web Builder
I Liceum Ogólnokształcące im. Jacka Kaczmarskiego w Olsztynku
Zdjęcia z Festiwalu 2014
Zdjęcia z Festiwalu 2013
Zdjęcia z Festiwalu 2012
Zdjęcia z Festiwalu 2011
Zdjęcia z Festiwalu 2010
Zdjęcia z Festiwalu 2015
Z|djęcia z festiwalu 2016
Fotokronika festiwalu
Zdjęcia z Festiwalu 2017
IV Ogólnopolski Festiwal Twórczości Jacka Kaczmarskiego
                            Edycja XI 16.03.2018
Nasi patroni medialni:
Nasi patroni honorowi:
Kuratorium Oświaty
      w Olsztynie
WYNIKI IV Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Jacka Kaczmarskiego

Kategoria piosenka

Uczniowie klas 7 szkół podstawowych i klas gimnazjalnych w tych szkołach
I  miejsce - Aleksandra Jeznach  -  „Iskry i łzy” - Zespół Szkół Ogólnokształcących im. W. Kętrzyńskiego w Kętrzynie
II miejsce - nie przyznano
III miejsce - Patrycja Petrych, Oliwia Cwalina(gitara elektryczna),
Katarzyna Wajs(perkusja), Sebastian Kowalewski(gitara basowa),
Konrad Karanowski (gitara elektryczna) - „Czerwony autobus” - Zespół Szkół Ogólnokształcących im. W. Kętrzyńskiego w Kętrzynie
Wyróżnienie - Konrad Karanowski - gitarzysta - Zespół Szkół Ogólnokształcących im.   W. Kętrzyńskiego w Kętrzynie
Uczniowie szkół średnich i młodzież starsza
I  miejsce - Sylwia Lewicka - „Kantyczka z lotu ptaka” - Zespół Szkół im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim
Przyznano dwa drugie miejsca:
II miejsce - Sandra Stadnik - „A my nie chcemy” - Zespół Szkół Ogólnokształcących im. W. Kętrzyńskiego w Kętrzynie
II miejsce - Anna Góra - „A my nie chcemy uciekać stąd” - Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie
III miejsce - Anaida Shahbazyan - „Między nami” - Bursa nr 4 przy Zespole Szkół Budowlanych w Olsztynie
Wyróżnienie - Dominika Kłos - „Katyń” - Fundacja Kreolia - Kraina Kreatywności
Wyróżnienie - Mateusz Stajszczak - pianista - Zespół Szkół im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim

Kategoria praca plastyczna

I  miejsce - Damian Szczuczyński - „Światełko nadziei” ” - Gimnazjum Niepubliczne „Nasza Jedynka” w Dobrym Mieście
II miejsce - Helena Mościbrodzka - „Pogoń” - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Polskich Olimpijczyków w Oławie
III miejsce - Tomasz Górczyński - „Wolność żywi się sztuką” - Szkoła Podstawowa im. Vincentego Pallotiego w Lublinie
Wyróżnienie - Klaudia Kliszko -„Mury” - Bursa nr 4 przy Zespole Szkół Budowlanych w Olsztynie
Wyróżnienie - Emilia Korneluk - „Okno do wolności” - Zespół Szkół nr 5 im. Karola Brzostowskiego w Ełku
Wyróżnienie - Magdalena Tomczak - „Nostalgia” - Technikum Hotelarsko - Gastronomiczne w Olsztynku
Zdjęcia z Festiwalu 2018